Развивающий коврик «Нина, Жаде и Лили» Nattou в аренду

Развивающий коврик с дугами «Нина, Жаде и Лили»

Вік: з 0 міс
Код товару: KTS240

ВЗЯТЬ В АРЕНДУ

Вік: з 0 міс
Код товару: KTS240

Килимок з дугами «Ніна, Жаде і Лілі» вважається одним з найбільш цікавих і корисних засобів, який зацікавить не тільки малюків, а й дасть мамі кілька хвилин відпочити. Килимок допомагає дитині гармонійно розвиватися і відкривати для себе такий різноманітний і чарівний світ. Його, як і інші іграшки, краще не тримати весь час в полі зору малюка, тому що інтерес дитини може швидко пройти. Килимок є засобом тактильного сприйняття. Він також сприяє розвитку дрібної моторики, яка благотворно впливає на формування мови. За допомогою нього дитина вивчає нові предмети, форми, текстуру. Гра на килимку тренує пам'ять, логіку, увагу. Дрібні кольорові деталі, які знаходяться зверху на дугах, і безпечне люстерко тренують зір і сприйняття кольорів. Поліпшується координація рухів і фізичний розвиток, коли діти намагаються тягнутися до іграшок, які знаходяться вгорі. Пищалки і інші звукові елементи тренують слух. Килимок краще використовувати з народження. Однак спочатку малюк не дуже буде зацікавлений іграшками або звуком. Але поверхню килимка стане незамінною для перекладання дитини на животик. З трьох місяців діти починають з цікавістю стежити за підвісними іграшками, хапати їх ручками і відчувати різну текстуру. А в 6-7 місяців дитина вже буде грати брязкальцями, розглядати себе в дзеркалі. У цьому віці Ніна, Жаде і Лілі на килимку стануть улюбленими іграшками для малюка.

При замовленні від 2000 грн, доставка в межах Києва безкоштовна (ця акція не додається до інших акцій, знижок, сертифікатів та промокодів).

Ви можете самі безкоштовно забрати своє замовлення в нашому офісі з Пн-Пт (будні дні), за попередньою домовленістю.
Графік роботи он-лайн сервісу 10:00 до 19:00

Доставка, за вказаною Вами адресою, здійснюється за такими дням Пн-Пт

Тариф термінової доставки, день в день -250 грн.
Доставка і повернення у вихідні та святкові дні в межах міста - 250 грн., і обговорюється окремо.


Вартість доставки по Києву:
Виїзд кур'єра при доставці іграшок - 100 грн
Виїзд кур'єра при поверненні іграшок - 50 грн
Виїзд кур'єра при заміні іграшок на нові - безкоштовно

Вартість виїзду кур'єра за межі Києва залежить від відстані і обговорюється індивідуально.
Мінімальна вартість виїзду кур'єра за межі міста 200 грн.

Просимо повідомляти про намір повернути орендований товар і потребу надіслати до вас кур'єра, в телефонній розмові з менеджером. Або ж самостійно привезти орендований товар в офіс по закінченню терміну оренди, попередивши про час приїзду.

Доставка - послуга, яка здійснюється за попереднім замовленням Клієнта і оплачується за фактом її здійснення.

 

 

 

Для того, чтобы иметь возможность оставить отзыв, вам необходимо войти в аккаунт или зарегистрироваться.