Доставка та оплата

При замовленні від 3000 грн, доставка в межах Києва безкоштовна (ця акція не додається до інших акцій, знижок, сертифікатів та промокодів).

Ви можете самі безкоштовно забрати своє замовлення в нашому офісі з Пн-Пт (будні дні), за попередньою домовленістю. Графік роботи онлайн сервісу 10:00 до 19:00

Доставка, за вказаною Вами адресою, здійснюється за такими дням Пн-Пт

Тариф термінової доставки, день в день -250 грн. Доставка і повернення у вихідні та святкові дні в межах міста - 250 грн., і обговорюється окремо.

Вартість доставки по Києву: Виїзд кур'єра при доставці іграшок - 100 грн Виїзд кур'єра при поверненні іграшок - 50 грн Виїзд кур'єра при заміні іграшок на нові - безкоштовно

Вартість виїзду кур'єра за межі Києва залежить від відстані і обговорюється індивідуально. Мінімальна вартість виїзду кур'єра за межі міста 200 грн.

Просимо повідомляти про намір повернути орендований товар і потребу надіслати до вас кур'єра, в телефонній розмові з менеджером. Або ж самостійно привезти орендований товар в офіс по закінченню терміну оренди, попередивши про час приїзду.

Доставка - послуга, яка здійснюється за попереднім замовленням Клієнта і оплачується за фактом її здійснення.

Сервіс та Допомога

Щодня з 10:00 до 19:00

Підписки

Ви можете оформити підписку та отримувати вигоду вже сьогодні!

Дізнатись детальніше