Про нас

Наша команда робить все, щоб робити ваше життя простіше, а життя ваших дітей ще різноманітнішим і цікавішим. TOYRENT дозволяє економити гроші, економити час, економити місце в будинку і сприятливо впливати на екологію.

Ми дуже багато уваги приділяємо якості наших товарів і ретельно стежимо за їх чистотою і безпекою.

У іграшок дуже важлива роль в житті дитини! Для малюків вони не тільки джерело радості, а й одне з найбільш ефективних засобів пізнання світу. Перші роки життя малюка - найбільш відповідальний період його розвитку, коли формуються розумові здібності, моральні якості і естетичні почуття. Іграшки розвивають дрібну моторику, прищеплюють культуру рухів, розвивають позитивні риси характеру, дарують гарний настрій і сміх, будять допитливість, виховують почуття гумору у вашого малюка. Граючи, дитина реалізує свої думки і почуття в дії, тому вкрай важливо, щоб іграшки були якісні, яскраві, цікаві та різноманітні.

Все люблячі батьки хотіли б купити якомога більше іграшок для своїх дітей. Асортимент магазинів вражає уяву, але, на жаль, ціни в них не завжди дозволяють купити все, що хочеться. Також багато батьків стикаються з проблемою іграшкових заторів будинку. Часом це зовсім нові іграшки, до яких малюк втратив інтерес або просто виріс. Іграшки прибираються подалі в шафу або роздаровуються друзям і знайомим, а іноді і зовсім викидаються за непотрібністю. При виборі іграшки хочеться керуватися виключно ступенем її здатності розвивати дитину і тим наскільки вона здатна його захопити, а не ціною.

Ми вирішили створити сервіс, який допоміг би вирішити всі ці наболілі питання. Так народилася ідея оренди іграшок, яка користується успіхом у батьків і їхніх малюків у всьому світі!

Сервіс та Допомога

Щодня з 10:00 до 19:00

Підписки

Ви можете оформити підписку та отримувати вигоду вже сьогодні!

Дізнатись детальніше