Мультицентр Kiddieland в аренду

Рекомендований вік: 12+ міс.
Розміри: 30х23х17 см
Код товару: KTS302

ВЗЯТЬ В АРЕНДУ

Рекомендований вік: 12+ міс.
Розміри: 30х23х17 см
Код товару: KTS302

Цей яскравий багатофункціональний короб надовго захопить дитину, так як в ньому є цілих 7 ігрових секцій, кожна з яких запропонує свою захоплюючу гру!
На верхній стороні куба розташований ігровий лабіринт з різними дрібними ігровими детальками і намистинами. Гра з ними допоможе розвинути дрібну моторику.
В одній із секцій розташовані стрілочні годинничок у вигляді сови. Малюк зможе покрутити стрілочки, після чого зазвучать характерні звуки, а очі сови почнуть мигати. Під совою розташовані дві кнопочки із забавними мелодіями.
В іншій секції розташований маленький ноутбук з шістьма кнопками. На екрані ноутбука розташовано п'ять різнокольорових фігур. При натисканні на кнопки заграють забавні мелодії, а екран починає блимати.
У наступній секції розташоване піаніно з різнокольоровими клавішами і кнопками у вигляді різних музичних інструментів - саксофон, барабан і гітара. При натисканні на кожен з них дитина почує відповідні цьому інструменту звуки. При натисканні на кожну з клавіш дитина почує звуки нот.
Сама захоплююча секція - це музичний пропелер! При натисканні на кнопку пропелер розкручується, а також починають блимати вогники і звучатимуть мелодії. Це видовище дуже сподобається дитині!
Також є секція з дисковим телефончиком. У диску є спеціальні поглиблення для дитячих пальчиків, завдяки чому малюк зможе прокрутити диск. Після цього телефон задзвонить як справжній!
Остання секція познайомить дитини з різними тваринами: качка, конячка, порося і овечка. Зображення тварин наклеєні на круглий диск, почути кожне з них можна, покрутивши зелену стрілку в центрі кола.

Розвиває уяву і моторику.

 

При замовленні від 3000 грн, доставка в межах Києва безкоштовна (ця акція не додається до інших акцій, знижок, сертифікатів та промокодів).

Ви можете самі безкоштовно забрати своє замовлення в нашому офісі з Пн-Пт (будні дні), за попередньою домовленістю.
Графік роботи он-лайн сервісу 10:00 до 19:00

Доставка, за вказаною Вами адресою, здійснюється за такими дням Пн-Пт

Тариф термінової доставки, день в день -250 грн.
Доставка і повернення у вихідні та святкові дні в межах міста - 250 грн., і обговорюється окремо.


Вартість доставки по Києву:
Виїзд кур'єра при доставці іграшок - 100 грн
Виїзд кур'єра при поверненні іграшок - 50 грн
Виїзд кур'єра при заміні іграшок на нові - безкоштовно

Вартість виїзду кур'єра за межі Києва залежить від відстані і обговорюється індивідуально.
Мінімальна вартість виїзду кур'єра за межі міста 200 грн.

Просимо повідомляти про намір повернути орендований товар і потребу надіслати до вас кур'єра, в телефонній розмові з менеджером. Або ж самостійно привезти орендований товар в офіс по закінченню терміну оренди, попередивши про час приїзду.

Доставка - послуга, яка здійснюється за попереднім замовленням Клієнта і оплачується за фактом її здійснення.

 

 

 

Для того, чтобы иметь возможность оставить отзыв, вам необходимо войти в аккаунт или зарегистрироваться.